info@agros.org.ua

(044) 229 01 34

Останні новини

Досліджено стан озимих в Україні

Поділитися
Share

Стан посівів озимини наразі оцінюється як добрий та задовільний. Про це повідомляють аналітики «УкрАгроКонсалт».

Внаслідок підвищення максимальних температур повітря в другій декаді лютого в денні години вище 5°С тепла у рослин озимих зернових культур спостерігалося повільне проходження ростових процесів.

При середньодобових температурах в межах 1,7-4,8°С повного відновлення їх весняної вегетації поки не відбувалося, лише на півдні в окремі теплі дні рослини повільно вегетували.

У другій декаді лютого спостерігалася нестійка погода з різкими коливаннями температури повітря вдень і вночі. Середньодобові температури повітря були на 4-11 °С вище норми. Опади у вигляді дощу і снігу спостерігалися лише в деяких східних, західних і частково північних областях.

Задовільний стан озимих також підтверджують фермери та інші агровиробники у соціальних мережах та на фахових форумах. Так, на світлинах фермера Сергія Кухновця, які він виклав у своєму Фейсбук, добре видно, як вегетують озимі його господарства.

Наразі у фаховому середовищи аграріїв важливою темою є особливість проведення весняних агротехнологічних заходів з огляду на теплу зиму й недостатнє зволоження грунтів.

https://agronews.ua/node/170377/

Залишилися питання?

Якщо у вас є питання з приводу покупки страхового поліса, умов страхування,
будь ласка, телефонуйте нам в будь-який час

(044) 229 01 34