info@agros.org.ua

(044) 229 01 34

моніторинг посівів

  • Оцінка якості проведених робіт по обробці ґрунту;
  • Оцінка якості проведених посівних робіт, включаючи оцінку щільності сходів і комплексу показників, пов'язаних з насінням;
  • Оцінка і аналіз сівозміни на підставі історії полів;
  • Аналіз сортів та гібридів с / г культур, що вирощуються
  • Визначення ризиків розвитку хвороб і шкідників;
  • Аналіз оптимальності системи захисту рослин в господарстві
Відгуки
Святослав Ярошевич
Генеральний директор, "Колоннейд Україна"

Компания Колоннейд рассматривает для себя возможность начать страховать риски, связанные с выращиванием будущих урожаев в Украине. Мы тщательно выбираем своих партнеров, и В.К. Юдин является одним из таких доверенных лиц по страхованию именно сельхоз рисков. Его компания работает профессионально, а помощь в урегулировании различных проблем довольно весома. Я готов рекомендовать Юдина и АГРОС как надежных партнеров и консультантов по страхованию урожаев сельхоз. культур.

Святослав Ярошевич
Генеральний директор, "Колоннейд Україна"
Сергій Булавін
Перший віце-президент, AgroGeneration

В сільському господарстві є два основних критичних ризика, які суттєво впливають на ефективність аграрного виробництва як бізнесу: погодно-кліматичні ризики та ринкові ризики. Наша компанія активно використовує різноманітні інструменти страхування для управління погодно-кліматичними ризиками, які в останні роки набувають все більшої критичності. В оцінці можливих ризиків та в підборі конкретних страхових інструментів нам дуже допомагають рекомендації та поради пана Володимира Юдіна, якого можна впевнено віднести до найбільш досвідчених та професійних експертів України в страхуванні аграрних ризиків

Сергій Булавін
Перший віце-президент, AgroGeneration
Антон Рубан
Директор, ТОВ "Дельтафрут"

Я дуже вагався, чи слід мені страхувати свої сади та врожай від ризиків погодних умов.
Але, зваживши всі за та проти, прийняв рішення. Це має бути. Постійно. З року в рік.
Саме складне було знайти партнерів та страхову компанію, котрі мають ім'я та репутацію.
Дуже сподіваюсь, що я їх знайшов у АГРОСі... 

Антон Рубан
Директор, ТОВ "Дельтафрут"
Сергій Борисенко
Фермер, с.Бесідка

В мене невелике фермерське господарство у Ставищанському районі на Київщині, однак не зважаючи на розміри, я розумію наскільки у сучасних умовах є необхідним страхування врожаїв польових культур. Аномальні погодні умови, заморозки чи спека та посухи завдають удару по посівам, тому фермерам та сільгоспвиробникам треба підходити з відповідальністю до вибору страхового партнера і "АГРОС" у цьому як раз чудово допомагає.

Сергій Борисенко
Фермер, с.Бесідка
Дмитро Курило
Фінансовий директор, «Баядера Групп»

Хотелось бы выразить огромную благодарность Юдину Владимиру Константиновичу за многолетнее и очень эффективное сотрудничество в вопросах страхования. Я работаю финансовым директором в компании «Баядера» уже десятый год и все это время мы очень тесно и плодотворно сотрудничали и продолжаем сотрудничать по всевозможным вопросам страхования.

Нужно сказать, что руководство нашей компании понимает, что страхование активов и рисков, связанных с бизнесом - это абсолютное правильно стратегическое решение. На сегодняшний день холдинг на постоянной основе осуществляет страхование всех свои заводов (это сотни миллионов гривен), все свои товары на складах (это сотни миллионов гривен). Также осуществляется страхование грузоперевозок (это сотни миллионов гривен в месяц). Перманентно рассматривается вопрос о страховании урожая винограда на виноградниках, которые принадлежат предприятиям холдинга. За долгие годы сотрудничества были различные страховые случаи (как же без них) и по всем этим случаям были получены страховые возмещения: быстро, в ожидаемом объеме и без лишней «волокиты».

Дмитро Курило
Фінансовий директор, «Баядера Групп»
Святослав Ярошевич
Генеральний директор, "Колоннейд Україна"
Сергій Булавін
Перший віце-президент, AgroGeneration
Антон Рубан
Директор, ТОВ "Дельтафрут"
Сергій Борисенко
Фермер, с.Бесідка
Дмитро Курило
Фінансовий директор, «Баядера Групп»

Особливості агрострахування

На Україні аграрії все більше стали використовувати нові високоефективні технології вирощування сільськогосподарських культур. При цьому через збільшення фінансових витрат на ведення діяльності, підвищується ступінь ризику ведення цього виду бізнесу. У країнах з високим рівнем технологічної культури в аграрному секторі страхуванню підлягають 80-90% сільськогосподарських угідь. У нас страхують близько 5-8%. Але з'являються господарства, які гарантовано прогнозують свій фінансовий результат, саме використовуючи агрострахування не дивлячись на те, що Україна знаходиться в зоні «ризикового» землеробства. Причому страхують як озимі культури, так і ярі, оскільки з періодичністю 8-10років зонально територію України або заливає, або висушує, або виморожуємо.

Овочівники так само все частіше звертають увагу на агрострахування, так як з нинішнім станом непередбачуваності погодних умов прогнозувати фінансову стабільність господарства досить складно.

Агентство АГРОС спеціалізується на одному з найскладніших видів страхування - агрострахування.

Як застрахувати

Для українських агровиробників розроблені різні програми страхування сільськогосподарських культур, які включають в себе як страхування від окремих погодних ризиків, так і страхування комплексу таких ризиків.

Для виробників насіння ми можемо запропонувати спеціалізоване страхування виробника насіння: страхування врожаю відповідає вимогам посівного матеріалу.

Наші клієнти

Залишилися питання?

Якщо у вас є питання з приводу покупки страхового поліса, умов страхування,
будь ласка, телефонуйте нам в будь-який час

(044) 229 01 34